JOKA Group

PL / EN / IT

Kariera

Jeśli chcesz poszerzyć grono specjalistów zrzeszonych w JOKA Group wyślij nam swoje CV. Jesteśmy firmą, która wspiera swoich pracowników w dążeniu do rozwoju i edukacji. Potrzebujemy osób niezwykle ambitnych i z zapałem do pracy - wynagradzamy takie osoby odpowiednimi zarobkami i pakietami socjalnymi.

Głównie poszukujemy absolwentów studiów technicznych i politechnik. Jeśli jesteś gotów do zmierzenia się z nowymi doświadczeniami i posiadasz wykształcenie techniczne - zapraszamy do kontaktu z nami!

OBECNIE POSZUKUJEMY:

Inżynier w branży elektrycznej
Miejsce pracy: Biuro Łódź

Opis stanowiska:

• analiza dokumentacji projektowej;
• przygotowywanie dokumentacji projektowej i ofertowej;
• uzgadnianie projektów elektrycznych z odpowiednimi organami;
• wspomaganie Kierownika Projektu w realizacji inwestycji;

Wymagania:

• wykształcenie wyższe techniczne o profilu elektrycznym;
• mile widziane doświadczenie w projektowaniu i tworzeniu dokumentacji lub wykonawstwie;
• praktyczna znajomość programu Auto Cad;
• doświadczenie we współpracy z zakładami energetycznymi w zakresie uzgodnień projektów
  elektrycznych;
• mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
• znajomość zagadnień budowlanych będzie dodatkowym atutem;
• prawo jazdy kat. B;

Oferujemy:

• stabilną pracę w przyjaznym, międzynarodowym środowisku;
• udział w ciekawych projektach z wykorzystaniem najnowszych technologii;
• liczne wyzwania i możliwość rozwoju zawodowego;
• bardzo atrakcyjne warunki zatrudnieni;
• wspomaganie Kierownika Projektu nad realizacją inwestycji;

Kierownik Budowy / Kierownik Projektu
Miejsce pracy: Centralna Polska, Woj. Śląskie

• kierowanie, nadzór i organizacja pracy oraz odpowiedzialność za prawidłowe i zgodne
  z przepisami polskiego prawa, a w szczególności przepisami BHP, prawa budowlanego
  i zasadami sztuki budowlanej prowadzenie budowy;
• nadzór i organizacja pracy podległych pracowników i podwykonawców;
• rozliczanie poszczególnych etapów robót zgodnie z przyjętym harmonogramem;
• raportowanie  wykonania poszczególnych rodzajów robót;
• przygotowanie wycen robót;

Wymagania:

• wykształcenie wyższe budowlane;
• uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi;
• doświadczenie w pracy w budownictwie przemysłowym;
• dyspozycyjność do pracy w terenie;
• systematyczność, kreatywność, samodzielność;
• umiejętność obsługi komputera( Office, programy do kosztorysów, MS Projekt, Norma,
  AutoCad);
• umiejętność budżetowania i przygotowania harmonogramów rzeczowo-finansowych;
• mile widziana znajomość języków obcych;

Oferujemy:

Osoby zainteresowane pracą, prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego z dopiskiem INŻYNIER, KIEROWNIK BUDOWY lub KIEROWNIK PROJEKTU na adres rekrutacja@joka.pl lub

JOKA Sp. z o.o.
ul. Warszawska 128/130
97-200 Tomaszów Maz.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych
Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

  • Beata Salej

    Beata Salej

    Specjalista ds. Kadr
    Zapraszamy do naszego zespołu!